Öğrencimiz Sung Kwon On, dünyanın en iyi ve prestijli üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi'ne kabul edilmiştir.

Tarabya İngiliz Okulları 3. Akademik Eğitim dönemine girerken başarı hikayeleri yazmaya devam etmektedir. 12. sınıf öğrencimiz Sung Kwon On (Güney Kore), başarılı geçen mülakatlarının ardından dünyanın sayılı (2.sırada) üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi'nden kabul almıştır. Kendisiyle gurur duyduğumuzu belirtiyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Geçtiğimiz akademik yıl ilk mezunlarını veren okulumuz, mezunlarının tamamına dünyanın saygın üniversitelerinden kabul aldırmanın gururunu yaşamıştı. (http://ingilizokullari.com.tr/dunya-mezunlarimizin-avuclarinda.aspx?PageID=817&nID=6699&NewsCatID=427)

Bu yıl da başta Oxford, MIT olmak üzere dünyanın en iyi üniversitelerine öğrenci göndermeye devam ediyoruz.

Okulumuz vermiş olduğu uluslararası standartlardaki kaliteli eğitim ve kadrosuyla, sadece Türk öğrenciler için değil, aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerinden öğrencileri de Türkiye’ye çekmeye devam etmektedir.

Okulumuza an itibariyle; Amerika, İngiltere, Fransa, Hollanda, İsviçre, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Bosna, İran, Suriye, Sudi Arapistan, Irak, Tunus, Mısır, Dubai, Romanya, Azerbaycan, Güney Kore, Tayvan, Libya, Avusturya, Kıbrısb olmak üzere daha birçok farklı milletten öğrenciler yoğun bir şekilde kayıt olmaya devam etmektedirler.

Sunduğumuz uluslararası lise eğitim programları ve öğrencilerimize mezun olduklarında verdiğimiz uluslararası geçerli diploma sayesinde mezun olduklarında dünyanın önde gelen üniversiteleri tarafından sınavsız olarak kabul edilmektedirler.

Dünyanın farklı milletlerinden öğrencileri bir araya getiren Tarabya İngiliz Okulları, kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencilerin farklı kültürleri tanımalarını ve farklı milletlerden arkadaşlıklar kurmalarını da sağlamaktadır.